Kurumsal

Çınar Ahşap Ambalaj - Biz Kimiz ?

Ahşap ambalaj denildiğinde akıllara ahşap sandık, tahta kasa gibi ürünler gelmektedir. Ahşap ambalaj sektöründe bilinen birçok ürün çeşidi yer almaktadır. Dünya üzerinde taşıma sanayisinde kullanılan bu ürünler bağzı nedenlerden dolayı belirli kalite ve standartlarda üretilmesi ve bu üretim için gerekli kalite, izin belgelerinin var olması gerekmektedir. Her ölçüde ve her kalitede ahşap ambalaj ürünleri üretebilen firmamız elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi ile bugün ülkemiz ve yurtdışından birçok firma ile çalışabilmektedir.

Ahşap Sandık

Ahşap Sandıklar, kullanıcıların ihtiyaçları ve taşınması planlanan ürünün taşıma ihtiyacı standartlarına göre planlanarak üretilmektedir. Çeşitli malzemelerden üretilebilen bu sandıklar, ahşap ambalaj sektöründe farklı isim ve şekillerde yer alabilmektedir.

  • Ahşap Ambalaj
  • Kontrplak Kasa
  • Osb Sandık
  • Katlanabilir Kasa
  • Parmaklı Kasa
  • İhracat Sandığı
  • Özel Tasarım Ahşap Ambalaj

Orman Ürünleri

Ülkemiz standartlarında birçok firma ve kuruluş ahşap ve orman ürünleri temini, işlemesi, satışı yapmaktadır. Firmamız uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimi ilke artık orman ürünleri ile ilgili hizmet verme kararı alıp bu konuda siz değerli müşterilerimiz ve dostlarımıza orman ürünleri konusunda yardımcı olacaktır. İnternet sitemiz üzerinde ki birçok ürün ve hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi ve hizmet için bizlere ulaşabilir, gerekli soru ve görüşleriniz ile bizim ile irtibata geçebilirsiniz!

Ahşap Peyzaj Çalışmaları

Ahşap Peyzaj ülkemizde son dönemlerde fazlasıyla talep görmeye başlamış ve ahşabın doğallığı, sağlıklı yapısı hergün kıymetini dahada belli etmiştir. Eviniz, yazlığınız, villanız, iş yeriniz, ofisiniz ve benzer tüm yaşam alanlarınız için çeşitli ahşap uygulamaları ve ahşap peyzaj işlemleri yapılabilmektedir. Dünyada olduğu kadar Türkiyedede bu konuda mevcut talep hergün artmakta, ahşabın büyüleyici sadeliği ve organik dokusu sizleride rahat ve doğallık içerisinde bir mekan sahibi yapabilir!


Mission

Kaliteden ödün vermeden üretimde iyileştirme çalışmalarının sürekliliğini sağalamak, Müşteri memnuniyetinin vazgeçilmez bir gereklilik olduğunu unutmadan çalışmalarımıza devam etmek, Sürekli bir AR-GE sürecinin işleyişinde bünyemizde yeniliklere yer vermek, İşletme olarak sadece kendi çıkarlarımızı değil sosyal sorumluluklarımızın farkında olmak, Tüketim hammadde oranımız ile en verimli şekilde ürün üretebilmek, Ahşap Ambalaj ürünlerini doğru şekilde tüketicilere sunabilmek, İşimizi geliştirirken çalışanlarımızında yeterlilik ve ihtiyaçlarının korunmasını sağlamak, Ülkemiz Türkiye içerisinde iş istihdamı oluşturarak gelişiminde fayda sağlamak,

Yukarıda ki misyonlarımızın yapılarak daha fazlasına ulaşabilmemiz için sürekli yetenekli çalışanlarımız ile faaliyetimize devam ediyoruz..

Vision

Üretim ve imalat ile ilgili vizyonumuz; üretim ve imalat hedeflenen iş veya projenin zamanında sorunsuz şekilde sevkiyat hattına taşınmasına müteakip müşteriye ulaştırılmasına kadar uzanan bir sürecin en önemli aşamasıdır. Bu süreç kalite politikamız ve iş geliştirme hedeflerimiz doğrultusunda sürekli olarak iyileştirme çalışmaları ile geliştirilmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı üretim aşaması planlaması yapılmaktadır. Temel olarak imalat ve üretim aşamasında önem verilen değerler; üretim süresi, üretim ürün kalitesi, üretim planlama ve imalatta hammadde kullanımı olarak önem verdiğimiz maddelerin başında yer alan değerlerdir.

Kalite Vizyonumuz; Kalite politikamız konusunda hedeflerimizi yüksek tutarak sürekli araştırma ve devamında gelen geliştirme işlerimiz hedeflediğimiz kalite standartlarında yapmaya devam ediyoruz. Kalite olarak ürün tedariki, üretim aşaması, depolama, sevkiyat ve teslimat aşamalarında firma kalite politikamızdan ödün vermeden eksiksiz ve sorunsuz tüm çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz.